MEIE FACEBOOK:
 

ÕPETAJAD

Leelo Eha / PIRITA, LAAGRI

Leelo Eha lõpetanud 2010.aastal Tallinna Ülikooli ning täitnud bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õppekava. Omab haridusteaduste magistri (klassiõpetaja) kraadi. Kõrvalerialana õppinud parandusõppe õpetajaks.  Ülikoolis on lisaainetena läbinud tööõpetuse , kehalise kasvatuse, ajaloo, ühiskonnaõpetuse.
Töötanud Tallinna  Ühisgümnaasiumis algklasside klassiõpetajana, kui ka lastehoius õpetajana. Alates aastast 2012 andnud  kooliks ettevalmistavaid tunde Tähetarga eelkoolis ning valmistanud eratundides ette lapsi koolikatseteks.
On asutanud Tähetarga eelkooli ja andnud alates 2012. aastast kooliks ettevalmistavaid tunde eelkoolis. Võtnud osa psühholoogiakursustest
" Positiivne elukäsitlus", " Koostöö ja suhtlemine meeskonnas". On läbinud Tallinna Ülikooli koolitused: „Käitumishäiretega laps lasteaias“ ja „Rasked kõnelused lapsevanematega“.
Ta on rõõmsameelne ja pühendunud oma töös. Usub, et õpetaja töö ei ole mitte ainult lapsi õpetada, vaid ka lastelt ise midagi õppida. Igapäevaselt õpib Leelo oma kolmelt lapselt, kuidas näha ilma meie ümber läbi lapse pilgu ja arusaamise.Oluliseks peab uudseid lähenemisi tundide läbiviimisel klassis ja enese kui õpetaja pidevat täiendamist ja juurdeõppimist .
Leelo on uurinud põhjalikult nii Eesti koolide kui ka naaberriikide koolide kiusamistemaatikat.
Ta on kirjutanud eelkooliteemalisi artikleid ajalehes " Õhtuleht " , ajakirjas " Naised", ning andnud välja kooliks ettevalmistava töövihiku " Tähetarga matemaatika eelkoolile".
Koostanud Tähetarga eelkoolis kasutusel olevad töövihikud eesti keeles ja matemaatikas.
Leelol on 8. aastane poeg ja 10. aastane tütar ning 1. aastane poeg. 

Maret Broberg / LAAGRI
On lõpetanud Tallinna Ülikooli klassiõpetaja eriala ning omab magistrikraadi haridusteadustes. Kõrvalainena õppinud parandusõppe õpetajaks. Magistritöö kaitses teemal “Lapsevanem hariduslike erivajadustega lapse toetajana.”
Kooli tööle sattus kohe pärast Tallinna 32. Keskkooli lõpetamist aastal 2002. Esialgu Kallavere Keskkooli pikapäevarühma õpetajana ning edasi huvijuhina. 2005-2007 Maardu Lasteaia Sipsik õpetaja ning 2007-2011 Tallinna Lasteaed Sipsik  õpetaja. Aastast 2013 Saue Gümnaasiumis klassiõpetaja. 
Maretil on kolm last. Pojad on 3  aastane ja 16 aastane ning tütar 8 aastane.
Maret on alati naeratav ja positiivne, õpetamise juures peab oluliseks avatud suhtlemist nii laste kui vanematega. “Õppimine ja õpetamine on minu jaoks pigem laste ja õpetaja vaheline koostöö ning õpetajal on alati midagi õppida ka lastelt. Väga oluliseks pean ka klassi omavahelist suhtlust sest sõbralikus keskkonnas sujub teadmiste omandamine palju lihtsamalt.”
Kolleegid on Mareti kohta öelnud – Oled realistlik, konkreetne, asjalik, võluv, sõbralik, huumorimeelne, terane uurija ja avastaja. Oled heatujuline ja alati naeratav. Oma positiivse ellusuhtumisega on ta nii mõnelgi vanemal kolleegil peletanud virisemistuju. 
Vanemate tagasiside:
„Kolmapäev algas lapsele rõõmuga- lõpuks saab kool läbi.....
Koolist tulles istub autos- pisarad voolavad.... Küsisin, et mis viga? Vaikus. Siis ulatab venna talle taskurätiku ja ütleb: "Ta õpetaja läks ära...".
Koju jõudes nutsime juba koos....
Järelikult oli põhjust- AITÄH!“
„Tere!
Tahtsin lihtsalt öelda suured-suured tänud sulle kõige eest. Oli kindlasti väga palju keerulisi hetki, aga sa tulid nendega imeliselt hästi toime. Kõige peamine on siiski see, et lapsele sa väga meeldisid. Lugesin eile kingituselt neid lauseid lapse kohta ja sain aru, et sa ka tundsid teda väga hästi.
Mul on hea meel, et mu lapsel oli õpetaja, keda ta armastas.“
 

 

Jane Schelejev / RAPLA
Jane Schelejev kirjeldab ennast nii :
Olen lõpetanud 1999. aastal Tallinna Tehnikaülikooli, täitnud materjalitehnoloogia õppesuuna magistriõppekava ning omandanud loodusteaduste magistri kraadi.
 Lisaerialana omandasin pedagoogilise kompetentsi Tartu Ülikooli juures.Alates 2014. aasta algusest töötan Eidapere Koolis 8. ja 9. klassi keemia ja füüsika õpetajana, kus 2015. aastal sain tunnustuse kui Kehtna valla aasta õpetajana. Juhatan Raplas lastele ja peredele suunatud Piilupardi Mängutuba, mis nüüdseks  arenemas Perekeskuseks.
Aastate jooksul olen läbi viinud põnevaid, arendavaid ja mängulisi tunde nii päris pisikeste, veidi suuremate, koolieelikute, teismeliste kui lapsevanematega. Koos tegutsemisest on mänguliselt saanud õppimine, kus on omandatud uued teadmised, oskused ja kogemused. Kui keskkond on tuttav ja turvaline, huvi ja sisemine vajadus olemas, siis õpimegi mängides ja mängime õppides. Õpetajana püüan alati tekitada huvi, luua süsteemi ja kujundada keskkonna, kus koos saame avastada ja õppida vastavalt oskustele ja vanusele.
 Pean oluliseks pidevat enesetäiendamist ning olen läbinud ka ise erinevaid sh erialaseid koolitusi („Motiveeriv hindamine, motiveerivad vestlused“, Erilised lapsed, erilised õpetajad“, „Kaasaegsed õpimeetodid“, „Loovuse meetodite rakendamine (aine)tundides“, „Oskuspõhine õpe“, „Erinevate vajadustega laps koolis“ jmt).
 Meie peres kasvab 2 tütart (12- ja 15-aastane).

Kontaktandmed

Tähetarga ettevalmistav huvikool OÜ
Registrikood: 12254941
Tel: (+372) 585 22 440
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koduleht: www.tahetark.com

REHVI.net - Rehvipäring | Rehvid | Suverehvid | Rehvide hindamine