MEIE FACEBOOK:
 

ÕPETAJAD

Leelo Eha / PIRITA, LAAGRI

Leelo Eha lõpetanud 2010.aastal Tallinna Ülikooli ning täitnud bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õppekava. Omab haridusteaduste magistri (klassiõpetaja) kraadi. Kõrvalerialana õppinud parandusõppe õpetajaks.  Ülikoolis on lisaainetena läbinud tööõpetuse , kehalise kasvatuse, ajaloo, ühiskonnaõpetuse.
Töötanud Tallinna  Ühisgümnaasiumis algklasside klassiõpetajana, kui ka lastehoius õpetajana. Alates aastast 2012 andnud  kooliks ettevalmistavaid tunde Tähetarga eelkoolis ning valmistanud eratundides ette lapsi koolikatseteks.
On asutanud Tähetarga eelkooli ja andnud alates 2012. aastast kooliks ettevalmistavaid tunde eelkoolis. Võtnud osa psühholoogiakursustest
" Positiivne elukäsitlus", " Koostöö ja suhtlemine meeskonnas". On läbinud Tallinna Ülikooli koolitused: „Käitumishäiretega laps lasteaias“ ja „Rasked kõnelused lapsevanematega“.

" Erivajadustega laste märkamine koolieelses eas".
"Tunnetustegevuse ( tajud ja mõtlemine) arendamisest eelkoolieelses eas" .

Ta on rõõmsameelne ja pühendunud oma töös. Usub, et õpetaja töö ei ole mitte ainult lapsi õpetada, vaid ka lastelt ise midagi õppida. Igapäevaselt õpib Leelo oma kolmelt lapselt, kuidas näha ilma meie ümber läbi lapse pilgu ja arusaamise.Oluliseks peab uudseid lähenemisi tundide läbiviimisel klassis ja enese kui õpetaja pidevat täiendamist ja juurdeõppimist .
Leelo on uurinud põhjalikult nii Eesti koolide kui ka naaberriikide koolide kiusamistemaatikat.
Ta on kirjutanud eelkooliteemalisi artikleid ajalehes " Õhtuleht " , ajakirjas " Naised", ning andnud välja kooliks ettevalmistava töövihiku " Tähetarga matemaatika eelkoolile".
Koostanud Tähetarga eelkoolis kasutusel olevad töövihikud eesti keeles ja matemaatikas.
Leelol on 8. aastane poeg ja 10. aastane tütar ning 1. aastane poeg.                                                           

Terje Tamm / LAAGRI

Olen lõpetanud 1998. aastal Tartu Õpetajate Seminari klassiõpetaja erialal. 2008 aastal omandasin Tartu Ülikooli Avatud Ülikoolis psühholoogia õpetaja kutse.Aastatel 1999-2000 töötasin Tartu Annemõisa Koolis eelkooliõpetajana ja Hea Alguse (st lapsekeskse metoodika) klassi abiõpetajana ning aastatel 2000-2004 Hea Alguse klassi põhiõpetajana. Selle kooli eripäraga seoses (koolis olid tavaklassid, õpiraskustega ja käitumishäiretega õpilaste eriklassid) olen end täiendanud ka õpiraskustega laste õpetamisel tavakooli tingimustes. Aastatel 2004-2005 läbisin ka haridusasutuse juhtide tööalase täiendkoolituse.Tartu hariduselu ümberkorraldustega ja Annemõisa kooli sulgemisega alustasin aastast 2004 tööd Tartu Kivilinna Koolis ja töötasin seal klassiõpetaja, kehalise kasvatuse õpetaja ja ajalooõpetajana aastani 2015.Aastast 2015 töötan Haabneeme Koolis klassiõpetajana. Olen tunde andnud ka eelkoolis. Aastast 2018 olen lapsehoolduspuhkusel.Aastate jooksul olen end järjepidevalt ja erialaselt täiendanud, samuti olnud paljude üliõpilaste vaatlus-, kooli- ja diplomipraktikate juhendajaks ning andnud kooliks ettevalmistavaid tunde.Pean õpetajana oluliseks lapsekeskset lähenemist õpetamisele, et laps tuleks kooli rõõmsa tujuga ja lahkuks säravate silmadega.

 

Kontaktandmed

Tähetarga ettevalmistav huvikool OÜ
Registrikood: 12254941
Tel: (+372) 585 22 440
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koduleht: www.tahetark.com

REHVI.net - Rehvipäring | Rehvid | Suverehvid | Rehvide hindamine